MVW

Welkom op de site van Muziekvereniging Waterland.

Onze vereniging bestaat uit 35 leden. We hebben een studieorkest en een ‘groot’ orkest. De repetitieavond is op dinsdag. Het studieorkest repeteert van 19.15 – 20.00 uur. Het groot orkest repeteert van 20.00-22.00 uur. Let op: Onze repetitieruimte bevindt zich momenteel op de Parlevinker 9 ook wel bekend als ‘ de Rietwijker ‘ in de Banne. Voor verdere informatie Muziekvereniging Waterland. Als je wilt weten wat wij zoal spelen, kijk dan  in het menu onder het kopje repertoire. We treden regelmatig op in Amsterdam Noord. Dit jaar kun je ons o.a. zien in de Muziekschool Noord, op het Monnikendammerplantsoen ( 4 mei ), bij de molen langs het Noordhollands kanaal,  bij Cafe ’t Sluisje.

Als je een instrument bespeelt en interesse hebt, kom een keer langs bij een repetitie!

Maar ook als je nog geen instrument bespeelt en dit graag zou willen leren, kunt je  bij ons terecht.  Voor €15 per maand kun je les krijgen van een van onze leden en krijg je een instrument van de vereniging in bruikleen.